Азаров озвучив можливу ціну на газ для України у 2011 році

Ціна російського газу для України в першому кварталі 2011 може скласти 230-235 дол за тисячу кубометрів. Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров у четвер, 28 жовтня.

За словами Азарова, про це вдалося домовитися під час зустрічі з прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним у середу в Києві.

Глава уряду також повідомив, що сторони домовилися створити робочу групу, яка б розглянула перспективи реформування україно-російських відносин у газовій сфері.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ціна на російський газ для України у четвертому кварталі 2010 року становитиме 250 доларів за тисячу кубометрів, а у 2011 році вартість пального залишиться в середньому на тому ж рівні.

Нагадаємо також, раніше прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що формула ціни на російський газ, незважаючи на отриману знижку — 100 доларів за 1000 кубометрів, як і раніше залишається невигідною для України, і Київ буде просити у російських партнерів перегляду цієї формули.

За деякими даними, заради зниження ціни на газ Україна готова піти на поступки в питанні створення СП з «Газпромом».

Пізніше прем’єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що вважає достатньою знижку, яку Росія надала Україна.

Проте пізніше з’явилася інформація, що Росія розглядає пропозицію України щодо перегляду формули ціни на газ.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна»

Стаття опублікована у п`ятниця, 29.10.2010, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


три × = 18