Влада Криму просить повернути їй санаторії

Рада міністрів Криму очікує, що їй передадуть в управління кримські відомчі санаторії та пансіонати, якими зараз завідують СБУ, податкова, міністерства оборони й охорони здоров’я. Про це в четвер, 28 жовтня, повідомили ЗМІ з посиланням на прес-службу глави Радміну АРК Василя Джарти.

Чиновник, виконуючи доручення Президента України Віктора Януковича, відправив відомствам, які утримують на балансі кримські здравниці, листи з проханням передати ці об’єкти до сфери управління Ради міністрів.

«Поки ніхто не погодився, — зазначив кримський прем’єр. — Після виборів я обов’язково розмовлятиму з Президентом і покажу йому всі листи з відповідями».

Голова Радміну АРК як приклад навів відповідь податкової. Відомство стверджує, що санаторії йому «дуже потрібні, оскільки в працівників податкових органів України складна робота».

Прем’єр Криму вважає, що відомства, які володіють кримськими здравницями, не зацікавлені в їхньому розвитку, а після передачі санаторіїв і пансіонатів до управління автономії регіон зможе залучати інвесторів і вкладати кошти в модернізацію об’єктів.

Крім того, Джарти нагадав, що останні 5-7 років на території багатьох відомчих санаторно-курортних установ ведуть незаконне будівництво житлових будинків і приватних готелів.

Кількість санаторіїв, на які претендує Радмін АРК, у повідомленні не вказано.

За матеріалами УНИАН

Стаття опублікована у п`ятниця, 29.10.2010, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


2 + вісім =