В Україні скоро з’являться двоповерхові потяги

Південна залізниця замовила чеській компанії Skoda двоповерхові потяги. Про це заявив 27 жовтня журналістам начальник Південної залізниці Віктор Остапчук.

Представники Чехії зацікавлені у створенні спільних підприємств на території Харківської області.

За словами Остапчука, Південна залізниця вже розпочала співпрацю з чеською компанією Skoda, уклавши контракт на постачання двох двоповерхових потягів.

Він зазначив, що делегація з Чехії приїжджала до Харкова для переговорів. Окрім укладення контракту, сторони обговорили також можливість приїзду офіційної делегації з Чехії до Харкова, щоб розглянути можливість інвестицій у ВАТ «Ізюмський тепловозоремонтний завод» (ІТРЗ), повідомляють «Українські новини».

«Можна запропонувати чехам налагодити на ІТРЗ виробництво рейкових автобусів, низькопольних трамваїв та іншої техніки. Зараз таке митне законодавство у них і у нас, що їм вигідніше, аби все «залізо» робили в Україні, а вони будуть впроваджувати свої ноу-хау. Чехи, наприклад, активно співпрацюють із Санкт-Петербургом щодо модернізації метровагонів. У нашому метро вагони 60-х років. У празькому метро вагони теж виробництва Митищинського заводу, але їх модернізували зовні, і найголовніше — встановили нове обладнання і знизили їх енергоємність. У цих напрямках потрібно працювати і шукати можливість співпраці», — зазначив Остапчук.

За матеріалами ForUm

Стаття опублікована у п`ятниця, 29.10.2010, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


2 − один =