У ДПА вважають, що Україна готова до європейських стандартів оподаткування

Україна готова до впровадження європейських стандартів у системі оподаткування. Про це заявив Голова Державної податкової адміністрації Олександр Папаїка.

Як повідомляє прес-служба відомства, за словами голови ДПА, європейські стандарти оподаткування передбачають не тільки сучасні форми і методи стимулювання підприємницької діяльності через податкові важелі.

“Це також, насамперед, прозорість ведення бізнесу, збереження власної бездоганної бізнес-репутації, розуміння необхідності своєчасних і повних розрахунків з бюджетом і жорстка відповідальність за порушення норм податкового законодавства”, – зазначив О.Папаїка.

Водночас, за словами заступника Міністра фінансів України Тетяни Єфименко, Податковий кодекс – це перший крок до реформування податкової системи нашої держави. Після його прийняття у нього можуть вноситися зміни, адже країна реформується, економіка розвивається і виникає необхідність адаптації до сучасних умов.

“Однак зміни повинні вноситися один раз у рік у рамках програми реформування. Сильна держава повинна бути поруч із сильним бізнесом і Податковий кодекс створить всі умови для цього”, – зазначив Т.Єфименко.

Нагадаємо, раніше керівник Комітету ВР з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник повідомив, що кінцевий термін розгляду Податкового кодексу – 18 листопада. У першому читанні урядовий проект кодексу було прийнято 7 жовтня.

ЛIГАБiзнесIнформ

Информационное агентство

www.liga.net

Стаття опублікована у п`ятниця, 29.10.2010, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× дев'ять = 63