ВР розгляне законопроект про скасування податкової міліції

Верховна Рада України (ВР) на пленарному тижні (30 листопада – 3 грудня) планує розглянути проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції» (реєстр № 7073). Про це йдеться у розкладі засідань ВР на 30 листопада – 3 грудня, опублікованому на офіційному сайті парламенту.

Також парламентарі мають намір розглянути наступні акти: проект закону «Про ратифікацію угоди між Україною та Іспанією щодо врегулювання та упорядкування трудових міграційних потоків між двома державами» (№0187), проект закону «Про внесення змін до статті 14 закону України “Про державну службу” (щодо посилення відповідальності посадових осіб)» (№6440), проект постанови «Про заходи щодо стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності» (№7076), проект закону «Про ринковий нагляд і контроль продукції (друге читання)(№ 6694).

Також планується включити до порядку денного проект закону «Про внесення змін до закону України “Про прожитковий мінімум” щодо формування споживчого кошику» (№7297).

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада прийняла в другому читанні Податковий кодекс.

21 листопада лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що в податковій міліції немає необхідності.

“Є три принципові моменти. По-перше, повинна бути розформована податкова міліція. У ній немає необхідності”, – відзначила Ю.Тимошенко, – “По-друге, необхідно зберегти спрощений режим оподаткування. Ним користуються люди, які ледве тримаються на плаву і часто працюють у декількох місцях, щоб звести кінці з кінцями. По-третє, слід звести всі складні роз’єднані виплати до соціального фонду до єдиної виплати в соціальний пенсійний фонд. При цьому ставку потрібно різко скоротити”.

За словами лідера “Батьківщини”, необхідно різко скоротити права податкової адміністрації та значно розширити права підприємців, щоб у них були рівні шанси в суді.

http://www.rbc.ua

Стаття опублікована у понеділок, 29.11.2010, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім × 7 =