Житомирський губернатор погрожує «відривати голови» тим, хто говорить про «якусь опозицію»

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук пообіцяв «відривати голови» опозиціонерам. Про це він заявив 29 листопада на колегії Житомирської облдержадміністрації.

Губернатор заявив, що має намір рішуче боротися з формальним ставленням до виконання низки соціально-економічних програм органами місцевого самоврядування.

«Якщо районна рада збирається тільки для того, щоб помітингувати або щось там формально прийняти — звіт або програму без єдиного виступу, а я сам це бачив і брав участь у таких горе-сесіях, то нам не потрібно такого», — підкреслив Рижук.

«І якщо хтось там говорить про якусь опозиції, то повідриваємо голови, точно кажу», — сказав губернатор.

«Не фізично, а умовно», — уточнив чиновник.

Рижук зазначив, що «ніхто не буде байдикувати, нікому не дозволимо, тому що ми обіцяли людям дати їм краще життя».

Нагадаємо, 11 листопада президент України Віктор Янукович погрожував «відкрутити голови» опозиційним мерам.

«Але коли вважають, що, наприклад, в одному регіоні обрали від однієї партії п’ятьох голів міст, а партія в опозиції — що, ці п’ять голів будуть в опозиції? Я собі цього не уявляю… Я йому голову відкручу, якщо він не займатиметься каналізацією, не займатиметься водою, газом», — сказав Янукович.

Дзеркало тижня

Стаття опублікована у вівторок, 30.11.2010, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 3 = чотири