Янукович ветував Податковий кодекс

Президент України Віктор Янукович наклав вето на Податковий кодекс. Про це він заявив журналістам в аеропорту “Бориспіль” після закінчення наради з представниками економічного блоку уряду і Адміністрації Президента.

В.Янукович уточнив: “Сьогодні я наклав вето і вважаю, що ситуація, яка склалася, повністю прийнятна для того, щоб ми справді створили той документ, який відповідає меті модернізації економіки країни, виведенню її з тіні, створення прозорого механізму накопичення ресурсів у бюджеті, безумовно, мотивації зростання економіки”.

Водночас Президент наголосив, що сьогодні було створено робочу групу з представників Кабміну, Адміністрації Президента, представників бізнесу, яка до четверга має відпрацювати зміни до окремих розділів Податкового кодексу.

“Вони напрацюють зміни, які я розгляну в четвер, і у випадку, якщо вони відповідатимуть тим вимогам, які стоять перед цим кодексом, я їх підпишу і подам у парламент”, – наголосив глава української держави.

Нагадаємо, президентського вето на Податковий кодекс під час безстрокової акції протесту на площі Незалежності вимагали декілька тисяч підприємців. Минулої суботи наметове містечко мітингувальників відвідав Президент України В.Янукович.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Верховна Рада України планує попрацювати над Податковим кодексом у четвер, 2 грудня.

ЛIГАБiзнесIнформ

Информационное агентство

www.liga.net

Стаття опублікована у вівторок, 30.11.2010, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім − = 1