Пляжі єгипетського курорту закрили через напад акул на російських і українських туристів

У єгипетському курортному містечку Шарм-ель-Шейх через напад акул на туристів закрили декілька пляжів.

Доступ перекритий на пляжні зони Набк, Наама-Бей, Шарк-бей, а також на пляжі готелів, що розташовані в цих зонах.

На пляжах працюють мисливці на акул, які виманюють риб за допомогою приманки. Очікується, що незабаром заборону на купання буде знято.

За останні два дні в Єгипті сталося кілька випадків нападу акул у Червоному морі. Дані про кількість постраждалих і дати нападів різні.

У вівторок, 30 листопада, акула напала на двох росіян, чоловіка і жінку та сильно ушкодила обоїм ноги. У жінки також пошкоджена спина. У середу, 1 грудня, постраждали ще два туристи з Росії — акули відкусили їм руки.

Водночас, за інформацією «Інтерфаксу», жінка, на яку акула напала у вівторок, є громадянкою України. У середу ж, за версією агентства, від нападу морських хижаків постраждало три людини.

Достовірних даних про те, яких видів акули нападали на туристів, немає. Передбачається, що це або рифова акула, або довгокрила акула. Обидва види цих риб вкрай рідко нападають на людину і вважаються нешкідливими.

Дзеркало тижня

Стаття опублікована у четвер, 02.12.2010, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


5 − = чотири