Екс-голову Держказначейства Тетяну Слюз оголосили в розшук

Генеральна прокуратура України оголосила в розшук екс-голову Державного казначейства Тетяну Слюз, причетну до нецільового використання коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу, заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

«Ходіть на слідство, доводьте з адвокатом свою невинність. Порушена підписка про невиїзд. А в даному випадку закон вимагає однозначно змінити ситуацію на більш жорстку», — сказав Пшонка на прес-конференції у п’ятницю в Києві.

«Тому, слідчий виніс процесуальні документи про утримання її під вартою, доставку до суду і арешт», — додав генпрокурор.

Нагадаємо, 20 грудня Генпрокуратура пред’явила екс-прем’єру Тимошенко звинувачення в тому, що вона на посаді прем’єр-міністра, «діючи умисно, з особистих інтересів», прийняла рішення «про використання частини коштів, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат держбюджету України, перш за все зобов’язань з виплати пенсій». З Тимошенко взято підписку про невиїзд.

За інформацією Кабінету міністрів, виконання доручення Тимошенко про конвертацію в національну валюту коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу, призвело до збитків державного бюджету на суму майже 1 мільйон гривень.

Дзеркало тижня

Стаття опублікована у субота, 25.12.2010, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


2 − один =