Рада ухвалила закон про Земельний кадастр

Верховна Рада на своєму засіданні у четвер, 7 липня, прийняла закон «Про Державний земельний кадастр». За відповідний законопроект №8077 проголосували 260 народних депутатів.

Документ установлює правові, економічні та організаційні основи діяльності у сфері Державного земельного кадастру, повідомляє інформаційне управління парламенту.

Згідно із законом, Державний земельний кадастр — це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами.

До Земельного кадастру включаються такі відомості про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць (Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, районів, міст, селищ, сіл, районів у містах):

  • найменування адміністративно-територіальної одиниці;
  • опис меж адміністративно-територіальної одиниці;
  • площа земель в межах території адміністративно-територіальної одиниці;
  • повне найменування суміжних адміністративно-територіальних одиниць;
  • інформація про акти, на підставі яких встановлені та змінені межі адміністративно-територіальних одиниць;
  • відомості про категорії земель у межах адміністративно-територіальної одиниці: назва, код (номер), межі категорії земель; опис меж; площа; інформація про документи, на підставі яких встановлено категорію;
  • відомості про угіддя адміністративно-територіальної одиниці: назва, код (номер), контури угідь; площа; інформація про документи, на підставі яких визначено угіддя; інформація про якісні характеристики угідь.
  • відомості про економічну та нормативну грошову оцінку земель в межах території адміністративно-територіальної одиниці;
  • відомості про бонітування ґрунтів адміністративно-територіальної одиниці.

Обсяг інформації Державного земельного кадастру про якісні характеристики земельних угідь в межах території адміністративно-територіальної одиниці визначається Порядком ведення Державного земельного кадастру.

http://news.dt.ua

Стаття опублікована у п`ятниця, 08.07.2011, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


4 − = три

--


Календар публікацій

Липень 2011
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031