Янукович за дорожнечею для країни поступається лише президентам США і Росії

У дисципліні «ціна першої особи для економіки своєї країни» президент України випереджає лідерів найбільш розвинених держав Європи і поступається президентам двох наддержав — Росії та США.

Як пише журнал «Корреспондент», якщо порівняти абсолютні цифри витрат різних країн на утримання своєї першої особи, Віктор Янукович виявиться одним з найдорожчих президентів Європи.

Якщо проаналізувати, наскільки важким економічним тягарем є голова держави для економіки своєї країни, президент України стрімко виривається у лідери. У цій дисципліні В.Янукович претендує на срібло у чемпіонаті Європи та бронзу у першості світу серед демократичних і частково демократичних країн.

Видання зробило такий висновок, зіставивши, скільки коштує день роботи керівників США і восьми держав Європи, і порівнявши ці цифри із середніми зарплатами у цих країнах. Для участі у неформальних змаганнях було відібрано голів Франції, Німеччини, Росії, Чехії, Польщі, Фінляндії, США та України. У порівнянні не використовувалися закриті режими африканських і південноамериканських країн, де об’єктивну статистику знайти вкрай складно.

В.Янукович у цьому змаганні здобув бронзу — більше, ніж на нього, витрачають лише на Барака Обаму і Дмитра Медвєдєва. Офіційні витрати на один день роботи президента України складають стільки ж, скільки за місяць отримують 675 українців з середньою зарплатою. У господаря Білого дому цей показник становить 1275, а у господаря Кремля — ​​977.

Показово, що навіть Ніколя Саркозі, номер четвертий у рейтингу абсолютних витрат, обходиться французам значно дешевше, аніж українцям їх президент: вартість утримання одного дня господаря Єлисейського палацу дорівнює 169 середнім зарплатам його співгромадян.

http://news.dt.ua

Стаття опублікована у понеділок, 15.08.2011, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


9 + два =

--


Календар публікацій

Серпень 2011
П В С Ч П С Н
« Лип   Вер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031