Начальство ДАІ подвоїло план щодо хабарів

Після скорочення співробітників ДАІ план щодо здачі грошей начальству від хабарів водіїв збільшився у два рази.

Про це на правах анонімності газеті «Сегодня» сказав співробітник одеського міськДАІ Олексій: «Із жовтня всім інспекторам дорожньо-патрульної служби міста начальство поставило новий „план“. Тепер кожен екіпаж у кінці зміни зобов’язаний здати своїм командирам 400 гривень, а раніше ми здавали по 200 гривень! У нічну зміну «ставки» збільшуються до 500 гривень».

У свою чергу начальник одеського міськДАІ Віктор Кузнєцов запевняє, що «чорного плану хабарів» у ДАІ не існує: «Ці розповіді про „план“ і побори з інспекторів ДАІ — брехня. Потрібно запитати у тих, хто це каже, з якою метою вони це розповідають».

Раніше ZN.UA повідомляло, що в рамках реформування МВС в Одеській області буде скорочено 400 співробітників ДАІ (близько 40%).

Начальник ДАІ м.Одеси Віктор Кузнєцов таким чином тоді прокоментував масове звільнення працівників: «Будемо керуватися суворовським правилом – „воювати не числом, а вмінням“.

http://news.dt.ua

Стаття опублікована у понеділок, 07.11.2011, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


три × = 3