Затверджено нові ліцензійні умови діяльності, пов’язаної зі зберіганням і переробкою брухту кольорових і чорних металів

Мінекономрозвитку своїм наказом від 31.10.2011 р. затвердило нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з заготівлі, переробки, металургійної переробки брухту кольорових і чорних металів. З дня офіційного опублікування наказу старі Ліцензійні умови припинять свою дію.

Ліцензійні умови не зазнали значних змін, але на деякі нововведення варто звернути увагу.

За чинними зараз Ліцензійних умов ліцензія видається строком на 5 років, у новому документі такого обмеження не знаходимо.

У нових Ліцензійних умов (пункт 4.2) з’явилася вимога про те, що земельна ділянка, на якому проводиться заготівля, зберігання, переробка металобрухту може використовуватися тільки одним суб’єктом.

Крім того, нові Ліцензійні умови містять вимогу про обов’язкове наліі тари і відсіків для відокремленого зберігання металобрухту відповідно до вимог ДСТУ 3211.

Вагове, брухтопереробне, вантажопідйомне обладнання згідно з новими вимогами, не може одночасно передаватися у використання іншому суб’єкту господарювання для здійснення заготівлі, переробки металобрухту кольорових металів на підставі будь-яких цивільно-правових договорів. Раніше таке обмеження стосувалося тільки приймального пункту кольорових металів.

Для організації роботи приймальних пунктів спеціалізованих підприємств і спеціалізованих металургійних переробних підприємств, на яких буде здійснюватись господарська діяльність з заготівлі, переробки металобрухту кольорових металів, тепер можуть використовуватися не тільки виробничі приміщення, але і криті приміщення для зберігання металобрухту.

Хоча атестація спеціальних підприємств передбачалася і раніше, діють Ліцензійні умови, на відміну від нових, прямо не передбачають вимоги про наявність атестата спеціального металургійного переробного підприємства.

http://www.prostopravo.com.ua

Стаття опублікована у понеділок, 28.11.2011, у категорії Ліцензії, дозволи. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− два = 2