Керівників кредитної спілки “Лубно” засудили до термінів від 7 до 8 років

У Лубенському міському суді оголосили вирок колишнім керівникам кредитної спілки “Лубно”, в якому розікрали 27 млн ​​гривень вкладників.

Зокрема, як повідомили сьогодні в прокуратурі Полтавської області, голова правління кредитної спілки засуджений до восьми років ув’язнення, начальника кредитного відділу до семи з половиною років, а головного бухгалтера – до семи років ув’язнення. Підсудні вже провели в Полтавському СІЗО під час досудового слідства по два роки.

Як повідомляють у прокуратурі, суд завершив розгляд тільки однієї справи по кредитній спілці “Лубно”, в якому фігурують 17 млн ​​гривень вкрадених грошей вкладників. У прокуратурі області вже закінчили і передали до суду друга справа по “Лубно”, в якому його новим фігурантам інкримінують розкрадання ще 10 млн гривень коштів вкладників. Раніше вони були затримані, але суд відпустив їх на волю під заставу.

http://www.prostopravo.com.ua

Стаття опублікована у вівторок, 29.11.2011, у категорії Фінанси. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


один + 2 =