Верховна Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Європейською асоціацією вільної торгівлі

Верховна Рада прийняла проект закону ініційований Кабінетом міністрів про ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Україною та державами Європейської асоціації вільної торгівлі, угоди по сільському господарству між Україною і Королівством Норвегія, угоди по сільському господарству між Україною та Ісландією та угоди по сільському господарству між Україною та Швейцарською Конфедерацією.

Законом виконуються внутрішньодержавні процедури для набуття чинності угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ і трьома двосторонніми угодами про сільське господарство між Україною і Норвегією, Ісландією і Швейцарією, які були підписані 24 червня 2010 р. у м. Рейк’явік.

Угоди спрямовані на створення сприятливих умов для активізації розвитку торговельно-економічного співробітництва між державами, які беруть в них участь. Зокрема, крім передбаченого згаданим угодам поетапного зниження митних бар’єрів, в угоді прописано, що групи товарів, які експортуються та імпортуються в рамках угод, не конкурують між собою.

У прогнозному періоді, який охоплює 2012-2015 рр., в результаті введення режиму вільної торгівлі між Україною та державами ЄАВТ очікується збільшення надходжень до держбюджету України на суму від 1,5 млн грн в 2012 г до 16,5 млн грн в 2015 р.

http://www.prostopravo.com.ua

Стаття опублікована у четвер, 08.12.2011, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


3 × = вісімнадцять