Держфінпослуг затвердила максимальні розміри страхових виплат при оформленні ДТП без участі ДАІ

Розпорядженням № 698 Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг встановила максимальні розміри страхових виплат за шкоду, заподіяну майну потерпілих, при оформленні ДТП без представників ДАІ.

На період з дня набрання чинності розпорядження і до 31 грудня 2012 року розмір виплат становитиме 10 тисяч гривень, а з 1 січня 2013 року – 25 тисяч гривень.

Розпорядження набуде чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, згідно з пунктом 33.2 статті 33 закону “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” оформляти ДТП без участі ДАІ можна у випадку, якщо в ньому брали участь лише забезпечені транспортні засоби, відсутні травмовані (загиблі) люди, а водії ТЗ досягли згоди щодо всіх обставин його вчинено. Обов’язковою умовою є також відсутність у водіїв ознак алкогольного, наркотичного, іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

http://www.prostopravo.com.ua

Стаття опублікована у вівторок, 20.12.2011, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


сім × = 56