Про порядок ведення Журналу реєстрації перевірок суб’єктів господарювання

Як правильно вести Журнал реєстрації перевірок суб’єктів підприємницької діяльності? Які відомості необхідно в нього заносити?

Катерина Гутгарц

Головний редактор порталу Prostopravo.сom.ua, юрист

Форма та порядок ведення Журналу відвідання суб’єктів підприємницької діяльності контролюючими органами (він же – Журнал реєстрації перевірок) затверджені Наказом Державного комітету України з питань розвитку підприємництва № 18 від 10.08.98 р.

Журнал реєстрації перевірок ведеться суб’єктами підприємництва всіх форм власності з метою недопущення несанкціонованих перевірок. Знаходиться Журнал повинен за місцем здійснення підприємницької діяльності. По кожній філії, представництву, підрозділу ведеться окремий Журнал.

Форма Журналу реєстрації перевірок:

Титульний лист:

Журнал

реєстрації перевірок

№ ______

(Назва, місцезнаходження юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання фізичної особи)

Сторінка журналу:

Мета та характер перевіркі Назва організації, Що здійснює перевірку ПІБ особи, Що здійснює перевірку Номер службового Посвідчення та посада особи, Що здійснює перевірку Дата видачі та номер направлення або приписи про здійснення перевіркі Строк здійснення перевіркі Підпис особи, Що здійснює перевірку Примітки *
початок Закінчення
* У графі “Примітки” суб’єкт підприємництва може зафіксувати свої зауваження по веденню перевірки

Журнал перевірок прошивається суб’єктом підприємницької діяльності, засвідчується печаткою та підписом директора або власника (для юридичних осіб) або тільки підписом суб’єкта підприємництва (для фізичних осіб).

Представник контролюючого органу перед початком перевірки повинен обов’язково зробити запис у Журналі, заповнити всі графи і поставити підпис. Відмова від підпису є підставою для недопущення представника контролюючого органу до перевірки.

http://www.prostopravo.com.ua


Стаття опублікована у вівторок, 20.12.2011, у категорії Право, суди. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


два + = 5