Для перевезення собак в поїзді пасажир повинен викупити всі місця купе

З 30 грудня 2011 року набуває чинності наказ Міністерства інфраструктури “Про затвердження змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом”. У ньому, зокрема, прописано порядок для перевезення собак в купе пасажирського, швидкого поїздів, а також у швидкісних – у вагонах з місцями для сидіння і регіональних потягах. Про це повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

Так в купе пасажирського чи швидкого поїзда пасажиру дозволяється перевозити собаку при собі лише за умови викупу ним усіх місць купе. Великі собаки (вище 45 см, не більше одного) повинні перевозитися в намордниках на ланцюжках або ремінних повідках, маленькі собаки – в ящиках, корзинах, клітках (не більше двох тварин).

У вагонах купе з місцями для сидіння інших категорій поїздів (швидкісних, високошвидкісних т.д.) перевозити собак дозволяється на таких же умовах, якщо місця є відокремленими.

У регіональних поїздах великих собак можна перевозити тільки в крайніх тамбурах першого і останнього вагонів під наглядом супроводжуючого, а маленьких собак дозволяється розміщувати під місцями для сидіння в ящиках, корзинах, клітках (не більше двох тварин).

Для дрібних кімнатних тварин (крім собак) і кімнатних декоративних птахів доступні всі типи вагонів незалежно від наявності ручної поклажі. Вони повинні перевозитися в ящиках, корзинах, клітках (не більше одного місця ручної поклажі) і вільно розміщуватися на місцях, відведених для ручної поклажі.

Для собак, дрібних кімнатних тварин і кімнатних декоративних птахів є обов’язковою наявність ветеринарного документа, оформленого належним чином.
Стаття опублікована у вівторок, 27.12.2011, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


6 − п'ять =