Чинний закон про зниження віку, з якого можливе отримання закордонного паспорта

Закон “Про внесення зміни до статті 4 Закону України” Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України “набув чинності і діє з 1 січня 2012 року.

Законом зменшується вік, з якого можливе отримання закордонного паспорта громадянами, які постійно або тимчасово проживають за кордоном (з 18 до 16 років). Крім того, такі громадяни тепер можуть звернутися з клопотанням про отримання паспорта також до МЗС України.

Спрощено й оформлення закордонного паспорта особам, які не досягли 16 років. Для цього достатньо нотаріально завіреного клопотання батьків або законних представників про наявність потреби в самостійному виїзді за кордон.

Раніше отримання закордонного паспорта раніше 18 років було можливим тільки за умови наявності вимог про необхідність наявності закордонного паспорта в зарубіжній країні проходження і при виїзді на постійне місце проживання дитини, яка усиновлена ​​іноземцем.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН

Стаття опублікована у вівторок, 03.01.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× чотири = 24