Президент підписав закон, що підвищує ставки деяких податків і зборів

10 січня 2012 року, Президент підписав Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів”, прийнятий на основі законопроекту № 9356 .

Законом передбачається підвищення ставок податків і зборів з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промислової продукції, передбачених постановою Кабінету Міністрів від 11.08.2010 р. № 701.

Відповідно до Закону, ставки акцизного податку, збору за першу реєстрацію транспортного засобу, екологічного податку, податку на земельні ділянки, нормативна грошова оцінка яких не проведена, і збору за користування радіочастотним ресурсом України збільшаться на 8,9 відсотка.

Так, ставка акцизного податку на солодове пиво збільшиться на 0,07 гривень, на спирт етиловий – на 3,75 гривень, на ігристі вина – на 0,28 гривень, на сигарети з фільтром – на 8,56 гривень.

Ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин, а також в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, збору за спеціальне використання води та збору за спеціальне використання лісових ресурсів збільшені на 11,3 відсотка.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН

Стаття опублікована у середа, 11.01.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


1 + чотири =