Держархбудінспекція: незаконно побудовані дачні будинки до кінця 2012 року можна прийняти в експлуатацію за спрощеною процедурою

Листом № 40-12-384 від 23.01.2012 р. Державна архітектурно-будівельна інспекція нагадала, що до кінця 2012 року “власники” низки самобудів мають можливість пройти процедуру введення їх в експлуатацію у спрощеному порядку. Стосується це садових, дачних будинків та господарських присадибних приміщень, побудованих до 31.12.2009 р. без дозволу на проведення будівельних робіт.

Для цього необхідно до 31.12.2012 р. подати до Інспекції заяву встановленої форми про прийняття об’єкта в експлуатацію. Разом із заявою подається:

– Декларація про готовність об’єкта до експлуатації;

– Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта (яке проводиться Інспекцією);

– Копії документів, що підтверджують право власності на земельну ділянку;

– Техпаспорт, виданий БТІ.

Зареєстрована декларація про готовність об’єкта є підставою для оформлення права власності на нього.

Нагадаємо, спрощена процедура прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будівель I і II категорій складності, побудованих без дозволу на виконання будівельних робіт передбачена п.9 Прикінцевих положень Закону “Про регулювання містобудівної діяльності”. На основі зазначеного пункту прийнятий Порядок прийняття в експлуатацію таких споруд.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у вівторок, 31.01.2012, у категорії Ліцензії, дозволи. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


п'ять × = 10