Міністерство інфраструктури змінило вимоги до встановлення тахографів

Наказом №659 від 29.12.2011 р. Мінінфраструктури внесло зміни до Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів.

Зокрема змінюються вимоги до установки тахографів. Згідно зі змінами, останні повинні встановлюватися в автобусах, які використовуються для нерегулярних і регулярних спеціальних пасажирських перевезень, для регулярних пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю понад 50 км (за діючими правилами – 500 км), а також вантажних автомобілях з повною масою понад 3,5 тонн.

До вступу в силу цієї норми водії, керуючі зазначеними транспортними засобами, обладнаними тахографами, зобов’язані вести індивідуальну контрольну книжку водія. Форма такої книжки зазнала змін.

Змінено також терміни вступу в силу вимог про встановлення тахографів. Такі вимоги набудуть чинності для:

– Нерегулярних і регулярних спеціальних пасажирських перевезень, регулярних пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю понад 150 км (за чинною редакцією-більше 500 км), перевезення небезпечних вантажів – з 01.06.2012 р.;

– Перевезення вантажів колісними транспортними засобами з повною масою понад 12 тонн – з 01.06.2013 р.;

– Перевезення вантажів колісними транспортними засобами з повною масою понад 12 тонн, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень, регулярних пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю від 50 до 150 км – з 01.06.2013.

У новій редакції розділу IV Положення фактично скасовані короткі перерви (15 хвилин), передбачені чинною редакцією Положення, які включаються в робочий час водія.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у вівторок, 31.01.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


3 − = два