Апостиль на документах про реєстрацію актів цивільного стану буде проставлятися протягом одного дня – Мін’юст

Апостиль на документах про реєстрацію актів цивільного стану – свідоцтвах про шлюб, розлучення, народження або смерті – буде проставлятися протягом одного робочого дня. Такий термін встановило Міністерство юстиції для розгляду документів про реєстрацію актів цивільного стану, поданих громадянами для проставлення апостиля в Державну реєстраційну службу (Укрдержреєстр). Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.

Згідно з наказом Міністерства юстиції, строк розгляду документів про реєстрацію актів цивільного стану, поданих для проставлення апостиля, повинен становити не більше одного робочого дня.

У виняткових випадках (хвороба, звільнення, тривалу відпустку відповідних працівників Укрдержреєстра) термін розгляду документів про реєстрацію актів цивільного стану може бути продовжений до трьох робочих днів. І тільки в разі відсутності на представлених документах відмітки Головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, а також у випадках, коли необхідно отримати зразок підпису посадової особи, відбитка печатки, штампа органу державної реєстрації актів цивільного стану, іншої додаткової інформації, термін проставлення апостиля може скласти до двадцяти робочих днів.

http://www.prostopravo.com.ua

Стаття опублікована у четвер, 02.02.2012, у категорії Право, суди. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


один × 7 =