ДПС: коли реєструвати розрахунок коригування, що впливає на необхідність реєстрації податкової накладної

Департамент взаємодії з громадськістю Державної податкової служби (ДПС) розмістив на офіційному веб-сайті ДПС роз’яснення про порядок реєстрації розрахунку коригування до податкової накладної, що на дату її виписки не підлягала реєстрації в Єдиному реєстрі.

Як зазначено в роз’ясненні, розрахунок коригування до податкової накладної на сумму ПДВ, яка (з урахуванням суми, зазначеної в накладній), зменшує чи збільшує суму ПДВ, передбачену пунктом 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу, підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Мова йде про ті випадки, коли коригування настільки змінює розмір підлягає сплаті податку, що накладна потрапляє в категорію підлягають реєстрації, хоча на дату її виписки вона реєстрації не підлягала.

Такий розрахунок коригування, який змінює статус податкової накладної на що підлягає реєстрації на дату виписки розрахунку, вноситься до Єдиного реєстру тільки після реєстрації в ньому самої накладної, до якої розрахунок виписується, незалежно від дати виписки цієї накладної.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у четвер, 02.02.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


чотири × 9 =