Вступає в силу положення про державного адміністратора

З сьогоднішнього дня набуває чинності Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання. Положення затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 12.01.2012 № 28.

Державний адміністратор – посадова особа уповноваженого держоргану, яка організовує видачу (переоформлення, видачу дублікатів, анулювання) дозвільних документів суб’єктам господарювання та забезпечує взаємодію місцевих та регіональних дозвільних органів.

У Положенні прописані повноваження держадміністраторів, порядок взаємодії з дозвільними органами та суб’єктами господарювання.

У разі звернення суб’єкта господарювання (його уповноваженої особи) держадміністратор зобов’язаний надати вичерпну інформацію щодо вимог та порядку одержання (переоформлення, анулювання) дозвільного документа. Також він повинен видати всі необхідні бланки і при необхідності надати допомогу в їх заповненні, перевірити наявність необхідного комплекту документів.

Держадміністратор на наступний день після оформлення дозвільного документа (або відмови у його видачі) сам повідомляє заявника про час видачі документа, про що має бути зроблений запис у спеціальному журналі.

Частково функції держадміністраторів прописані також у Законі “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у п`ятниця, 03.02.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


6 − = один