Президент підписав закон про продовження реєстрації баз персональних даних до 1 липня 2012

Президент Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким настання відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних відкладено до 1 липня 2012 року. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Відповідно до закону, бази даних необхідно зареєструвати в Державній службі з захисту персональних даних до 1 липня 2012 року.

Нагадаємо, з 1 січня вступив в дію закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних”, згідно з яким всі бази повинні були бути зареєстровані до 1 січня 2012 року.

Закон ввів адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення законодавства про захист персональних даних, зокрема, за нереєстрацію баз персональних даних і використання персональних даних без згоди фізичної особи.

Розмір штрафів за адміністративні порушення варіюється від 1,7 тис. грн до 17 тис. грн. Прем’єр-міністр Микола Азаров дав вказівки не штрафувати за неподання в Держслужбу із захисту персональних даних відомостей про існуючі бази персональних даних протягом січня і, при необхідності, довше.

http://www.prostopravo.com.ua

Стаття опублікована у п`ятниця, 03.02.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ чотири = 8