Держархбудінспекція уточнила підстави для повернення декларації про готовність об’єкта

В листі №40-12-385 від 23.01.2012 р. Держархбудінспекція звернула свою увагу на підстави для повернення декларації про готовність об’єкта заявнику.

Зокрема, держорган вказав, що в постанові Кабміну від 13.04.2011 р. № 461, а також у Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будівель I і II категорій складності, побудованих без дозволу на виконання будівельних робіт, та проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж, є вичерпний перелік підстав для повернення зазначеної декларації.

Крім того, Держархбудінспекція підкреслила, що відповідно до пункту 3.4 Порядку, дані, зазначені в декларації, повинні узгоджуватися з документами, представленими разом з нею.

Таким чином, декларація може бути повернута заявнику тільки на підставі її оформлення з порушенням вимог зазначеного Порядку.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у понеділок, 06.02.2012, у категорії Ліцензії, дозволи, Рекомендовані. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


три × = 24