Встановлення надбавки за вислугу років медпрацівникам, які працюють у закладах освіти

18 січня 2012 року уряд прийняв постанову КМУ №23 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 р. №1418» щодо встановлення надбавки за вислугу років медичним працівникам, зокрема лікарям та медичним сестрам, які працюють у закладах освіти.

З лютого 2012 року, у зв’язку з прийняттям зазначеного нормативно-правового акта, до стажу роботи для виплати надбавки за вислугу років таким працівникам зараховуються також періоди військової служби, служби в органах та підрозділах цивільного захисту, Держспецзв’язку та в підрозділах Держспецтрансслужби, служби осіб рядового і начальницького складу у Збройних силах, інших військових формуваннях і правоохоронних органах України та колишнього СРСР.

Згідно з постановою, така надбавка за вислугу років включається до загального доходу працівника як складова заробітної плати і не має разового характеру.

Стаття опублікована у вівторок, 07.02.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


7 + один =