Держслужба інтелектуальної власності визначила, як подавати через Інтернет заявку на об’єкт інтелектуальної власності

Наказом №50-Н від 31.01.2012 р. Держслужба з питань інтелектуальної власності затвердила Тимчасовий порядок складання, подання та експертизи заявки на об’єкт права інтелектуальної власності (винахід, корисну модель, знак для товарів і послуг) у формі електронного документа.

Згідно з Порядком, електронна заявка з накладеною електронним цифровим підписом подається на адресу сервера закладу експертизи (http://www.ukrpatent.org) засобами телекомунікаційного зв’язку. Для цього використовуються програмні засоби системи подання електронних заявок, які доступні через веб-сайт закладу експертизи в мережі Інтернет.

Вимоги до складу електронної заявки та утримання її документів такі ж, як і вимоги до документів заявки на паперових носіях.

Однак, доручення на представництво за заявкою; заперечення проти заявки; копія попередньої заявки для встановлення пріоритету; документ, що підтверджує показ заявленого знака на виставці для встановлення пріоритету, не можуть подаватися в електронному вигляді. Вони повинні бути подані на паперових носіях.

Тимчасовий порядок діє з 01.02.2012 р. по 30.12.2012 р.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у середа, 08.02.2012, у категорії Ліцензії, дозволи. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ один = 8