Останній податковий період платника єдиного податку

Який податковий (звітний) період вважається останнім у разі держреєстрації припинення господарської діяльності юрособи — платника єдиного податку?

У разі державної реєстрації припинення юросіб, які є платниками єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому до органу ДПС подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності (п. 294.6 ст. 294 ПКУ, зі змінами та доповненнями).

Який податковий (звітний) період вважається останнім у разі зміни податкової адреси платника єдиного податку — юрособи?

У разі зміни податкової адреси платника єдиного податку останнім податковим (звітним) періодом за такою адресою вважається період, у якому до органу ДПС подано заяву щодо зміни податкової адреси (п. 294.7 ст. 294 ПКУ, зі змінами та доповненнями).
Стаття опублікована у середа, 08.02.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


8 × дев'ять =