Банки та ДАІ вигадали схему вилучення автомобілів

За несплату кредитів на автомобіль у лютому почнуть діяти нові правила щодо власників. Нова постанова Кабміну №54 від 25.01.12 р. передбачає порядок вилучення автомобіля.

Якщо раніше інспектор ДАІ не мав права зупиняти боржника без порушення правил, то тепер це не обов’язково. Просто на ходу у вас можуть забрати автомобіль та відвести на штрафмайданчик. При цьому банк, що видавав кредит, має право продати авто у рахунок погашення боргу. Повернення тимчасово затриманого ТЗ може здійснюватися лише на вимогу державного виконавця.

Як розповідають адвокати, для подібних дій даішнику потрібне розпорядження суду. Разом з тим є побоювання, що даішники почнуть відбирати автомобілі і без рішення суду в рахунок сплати штрафів за порушення ПДР.

Також банкам доведеться співпрацювати з органами ДАІ, адже безкоштовно навряд чи вони захочуть ганятися за боржниками.

Проте у банках стверджують, що вилучення автомобіля зможе стимулювати боржника погасити кредит на авто повністю, бо частина вже сплачена і втрачати гроші й автомобіль нікому не захочеться.

Фіногляд

Стаття опублікована у четвер, 09.02.2012, у категорії Транспорт, Фінанси. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


шість − = 5