Мораторій на перевірки малого бізнесу подовжено

Державна податкова служба подовжить мораторій на перевірки малого бізнесу. Дрібних підприємців не турбуватимуть не лише у першому, а й у другому кварталі 2012 року.

Про це повідомив голова ДПСУ Олександр Клименко після засідання Кабміну.

Він підкреслив, що чинний мораторій безумовно виконується. «Жоден інспектор чи податковий міліціонер не відвідав жодного ринку чи інше місце, де працюють підприємці. Малий бізнес узяв участь у створенні нової спрощеної системи оподаткування, а згодом отримав адаптаційний період для впровадження у своїй роботі нових вимог закону», — зазначив Олександр Клименко.

Крім того, продовжується скорочення кількості перевірок інших суб’єктів господарювання. План на перший квартал передбачає, що перевірятимуть лише 2 тис. підприємств.

Позаминулого року в Україні відбулося 23 тисячі перевірок. Минулого — 12 тис. У 2012 році їх буде близько 8 тис.

«Тобто за рік фіскальний контроль зменшився майже втричі і при цьому став якіснішим. Упроваджена система пошуку суб’єктів тіньової економіки дозволяє знаходити порушників дистанційно, виключно аналітичними методами. Не турбуючи при цьому сумлінних платників. І надалі ми будемо розвивати насамперед безконтактні способи моніторингу», — зауважив О. Клименко.

Стаття опублікована у четвер, 09.02.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ 8 = сімнадцять