НБУ уточнив, як можна підтвердити виплату комісії банку-нерезиденту для зменшення суми валютної виручки

Листом N23-010/186 від 19.01.2012 р. НБУ вказав, якими документами можна підтверджувати оплату резидентом комісійної винагороди банку-нерезиденту.

Зокрема, Нацбанк зазначив, що чіткий перелік таких документів нормативними актами не визначено, але пропонує вважати як відповідний банківський документ SWIFT-повідомлення.

Нагадаємо, підтвердження суми комісії необхідне для вирішення питання про зменшення суми валютної виручки або вартості товарів відповідно до Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями.

SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication – спільнота всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій) є міжнародною організацією в сфері фінансових телекомунікацій, основним напрямком діяльності якої є надання оперативного конфіденційного і захищеного від несанкціонованого доступу телекомунікаційного обслуговування для банків. Тобто організація представляє із себе телекомунікаційну систему, що забезпечує послуги передачі фінансових повідомлень.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у четвер, 09.02.2012, у категорії Фінанси. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ один = 9