Парламент ухвалив зміни, що захищають права туристів

Парламент прийняв закон, яким вносяться зміни до Закону “Про туризм” щодо надання туристичних послуг (на базі законопроекту 7097 ).

Зокрема, в Закон “Про туризм” ввели нову статтю 19-1 “Інформування споживачів про умови надання туристичних послуг”.

Відповідно до неї туроператор (турагент) зобов’язаний повідомити туристу до моменту укладення договору: про місце надання турпослуг, програму туристичного обслуговування, вид і категорію транспорту, характеристику готелів – місце їх розташування, категорію, порядок оплати готельного обслуговування. Також мають бути надані відомості про харчування, ціну турпослуг і т.д.

Турфірма повинна надати інформацію про мінімальну кількість туристів у групі, а також попередити туриста про те, що подорож не відбудеться через недобір групи, не пізніше ніж за три дні до початку туристичної подорожі.

Туроператор (турагент) зобов’язаний дотримуватися умов надання комплексу туристичних послуг, про яких був проінформований споживач до укладення договору на туробслуговування, крім випадків, коли споживач був поставлений до відома про зміну таких умов до укладення договору або якщо зміни внесено на підставі угоди, укладеної між сторонами договору.

Також викладено у новій редакції стаття 20 Закону, що стосується умов, які повинні міститися в договорі на туристичне обслуговування.

Закон вступить в силу наступний день після опублікування.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у четвер, 09.02.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


2 + три =