Декларація про доходи може бути заповнена нотаріально уповноваженою особою

Чи може замість мене заповнити декларацію про майновий стан і доходи інший член сім’ї?

Згідно з п. 179.5 ст. 179 розділу ІУ ПКУ податкова декларація заповнюється платником податку самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу ІІ ПКУ.Відповідно до п. 179.6 ст. 179 розділу ІУ ПКУ обов’язок щодо заповнення та подання податкової декларації від імені платника податку може покладатися також на інших осіб:

  • опікуна або піклувальника — щодо доходів, отриманих неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною;
  • спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців) — щодо доходів, отриманих протягом звітного податкового року платником податку, який помер;
  • державного виконавця, уповноваженого здійснювати заходи щодо забезпечення майнових претензій кредиторів платника податку, визначеного в установленому порядку банкрутом.

Державна податкова служба у Вінницькій області

Стаття опублікована у середа, 15.02.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 1 = два