ДПС затвердила стандарти надання адміністративних послуг, що надаються її органами

Наказом від 30.11.2011 р. № 187 ДПС затвердила Стандарти надання платних і безкоштовних адміністративних послуг органами податкової, а також Перелік адміністративних послуг, які надаються безкоштовно.

Перелік безкоштовних послуг містить 44 найменування. Приміром, в нього внесені такі послуги як: видача довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків, реєстрація книг обліку розрахункових операцій, видача Свідоцтва платника ПДВ, реєстрація Книги обліку доходів і витрат та інші.

Що стосується Стандартів, яких всього 46, то кожен з них містить опис адміністративної послуги, вказівка ​​на те, хто з посадових осіб несе відповідальність за належне надання послуги, посилання на нормативні акти, що регламентують надання послуги, а також вимоги до конкретної послузі (терміни надання , підстави для відмови в наданні тощо).

В окремому розділі кожного стандарту можна знайти опис алгоритму надання послуги, а також його графічне зображення.

Нагадаємо, масове прийняття держорганами стандартів надання адміністративних послуг пов’язане з намірами уряду ввести систему управління якістю у сфері адміністративних послуг, закріпленим в постанові Кабміну від 17.07.2009 р. № 737 “Про заходи щодо впорядкування адміністративних послуг”, а також в розпорядженні Кабміну від 26.10 .11 р. № 1076-р, яким затверджено План заходів щодо реформування системи надання адміністративних послуг.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у середа, 15.02.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


сім × = 56