Постачання всіх товарів для інвалідів, визначених у переліку КМУ, звільнено від оподаткування

Товариство з обмеженою відповідальністю постачає товари спеціального призначення для інвалідів, які за кодом УКТЗЕД є у переліку, затвердженому постановою КМУ від 02.02.2011 р. №79. Чи виникають у підприємства зобов’язання зі сплати ПДВ при постачанні таких товарів контрагентам — юридичним особам?

Відповідно до пп. 197.1.3 «б» пп. 197.1.3 статті 197 ПКУ операції з постачання комплектуючих і напівфабрикатів для виготовлення технічних та інших засобів реабілітації (крім автомобілів), товарів спеціального призначення, у т. ч. виробів медичного призначення для індивідуального користування, для інвалідів та інших пільгових категорій населення, найменування яких визначено у переліку, затвердженому постановою КМУ від 02.02.11 р. №79 «Деякі питання реалізації підпункту 197.1.3 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України», звільняються від обкладення ПДВ.
Стаття опублікована у четвер, 16.02.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


7 + сім =