Корпоративні права успадковуються інвалідом на загальних підставах

Громадянин, який є інвалідом I групи, отримав у спадщину корпоративні права. Чи поширюється пільга з оподаткування на такі доходи?

Відповідно до пп. «б» підпункту 174.2.1 ПКУ за нульовою ставкою оподатковуються об’єкти у вигляді рухомого та нерухомого майна, коштів при отриманні спадщини особою, яка є інвалідом I групи.Тобто виходячи з положень ПКУ дохід у вигляді вартості успадкованого корпоративного права оподатковується на загальних підставах з відповідним включенням його вартості до складу загального річного оподатковуваного доходу та необхідністю подання до 1 травня року, наступного за звітним, річної податкової декларації про майновий стан і доходи до податкового органу.

ДПА в Луганській області

Стаття опублікована у п`ятниця, 17.02.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


5 × чотири =