КМУ затвердив форму спрощеної податкової декларації з податку на прибуток

Постанова КМУ від 15.02.2012 р. №98 «Питання переходу платників податку на прибуток підприємств, який оподатковується за нульовою ставкою відповідно до пункту 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, до подання спрощеної податкової декларації»

Кабмін затвердив форму спрощеної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за нульовою ставкою відповідно до п. 154.6 ст. 154 ПКУ.При цьому КМУ встановив, що платники податку на прибуток підприємств:

— складають за результатами кожного звітного (податкового) періоду, в якому вони застосовують нульову ставку такого податку відповідно до п. 154.6 ст. 154 ПКУ, спрощену податкову декларацію за вищезазначеною формою і подають її органам ДПС у строки, встановлені ПКУ для звітного (податкового) періоду, що дорівнює календарному кварталу;

— у разі, коли за результатами звітного (податкового) періоду відсутні підстави для застосування такої ставки, подають органам ДПС податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за основною формою, затвердженою в порядку, встановленому в абз. 1 п. 46.5 ст. 46 ПКУ.

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у понеділок, 20.02.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


5 + шість =