В обчислення стажу держслужби враховується стаж в СРСР

Чи можливо зарахувати до стажу державної служби період роботи заявника в органах ДПС Республіки Казахстан з 01.07.90 р. до 11.09.95 р.?

Відповідно до статті 1 Закону України «Про державну службу», державна служба в Україні — це професійна діяльність осіб, які займають посади у державних органах та їх апараті, щодо практичного виконання завдань і функцій держави, причому заробітну плату ці особи одержують за рахунок державних коштів.Стаж державної служби обчислюється відповідно до Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою КМУ від 03.05.94 р. №283, та додатка до нього.

Згідно з п. 2 цього Порядку, до стажу державної служби зараховується, зокрема, час роботи на посадах керівних працівників та спеціалістів державних органів колишніх УРСР та інших республік, а також колишнього СРСР згідно з додатком.

Переліком державних органів колишніх УРСР та інших республік, а також колишнього СРСР, період роботи в яких зараховується до стажу державної служби, передбачено, зокрема, місцеві органи державного управління міністерств і відомств УРСР та інших республік.

Враховуючи викладене, до стажу державної служби заявника зараховується період роботи в органах ДПС Республіки Казахстан до дати проголошення незалежності України — до 24.08.91 р.

Стаття опублікована у четвер, 23.02.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− п'ять = 3