Рада посилила відповідальність за порушення правил руху через залізничні переїзди

Парламент прийняв Закон про посилення адміністративної відповідальності за порушення правил руху через залізничні переїзди (на базі законопроекту № 8747 , розробленого КМУ).

Законом, зокрема, у новій редакції викладена стаття 123 КпАП .

Згідно з внесеними змінами, в’їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух там заборонено, буде каратися штрафом від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1190 гривень) з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Альтернативним покаранням для водіїв за таке порушення може бути позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого, а для інших осіб – накладення штрафу від сімдесяти п’яти до ста неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (1275 -1700 гривень) з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або ж адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб, знову ж таки з вилученням транспортного засобу чи без такого.

У разі ж, якщо вищезгадане порушення абсолютно водієм під час надання послуг з перевезення пасажирів або під час перевезення небезпечних вантажів, то такий водій буде позбавлений права управління транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у четвер, 23.02.2012, у категорії Новини законодавства, Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× п'ять = 5