Українські заробітчани в Італії платитимуть податок на нерухомість на батьківщині

У Італії з’явився новий податок, який деякі ЗМІ вже охрестили «податком доглядальниць». Тепер всі, хто проживає на території Апеннін, повинні будуть платити в італійську казну за закордонну нерухомість — як за віллу в Ніцці, так і за будиночок у Чернівцях.

Уряд Монті, намагаючись врятувати Італію від кризи, ухвалив пакет декретів, метою яких є наповнити казну. Серед інших пройшов і декрет про новий податок — Ivie. Він стосується всіх, хто проживає на території країни, а не тільки її громадян. Згідно з декретом усі податкові резиденти Італії повинні сплатити 0,76% від вартості свого закордонного нерухомого майна.Невідомо, чи замислювалися розробники нового податку про те, скільки власників іноземних квартир є італійцями, а скільки — іноземцями, для яких це перше і єдине житло у власності. Але закон різниці не робить — і ті, й інші повинні платити.

Українська громада, одна з найбільших в Італії, цією новиною стурбована.

Стаття опублікована у четвер, 23.02.2012, у категорії Податки, Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


9 + = чотирнадцять