Верховна Рада встановила термін для видачі дозволів на зброю

Парламент прийняв на базі законопроекту № 4829 Закон України “Про внесення змін до Закону” Про міліцію “, встановивши строк для видачі дозволів на придбання, зберігання і носіння зброї.

Так, Законом встановлено міліція у 30-денний термін видає дозволи на придбання, зберігання, носіння, перевезення, використання зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, боєприпасів, вибухових речовин і матеріалів, інших предметів, матеріалів і речовин, щодо зберігання яких встановлені спеціальні правила, порядок, і на які поширюється дозвільна система органів внутрішніх справ.

В такий же термін повинні видаватися дозволи на відкриття та функціонування об’єктів, де зберігається або використовується перераховане вище, стрілецьких тирів, стрільбищ невійськового призначення, мисливських стендів, підприємств і майстерень з виготовлення і ремонту зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, боєприпасів, магазинів , в яких здійснюється їх продаж, піротехнічних майстерень, пунктів вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, правил поводження з ними та їх застосування.

В той же строк, згідно з прийнятим Законом, органи внутрішніх справ повинні повідомляти про відмову у видачі згаданих дозволів.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у п`ятниця, 24.02.2012, у категорії Ліцензії, дозволи, Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× чотири = 16