Пенсія у разі втрати годувальника

Якщо мій чоловік пропав без вісті, чи можу я отримувати пенсію на дитину?

Згідно зі ст. 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсію у разі втрати годувальника призначають непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які перебували на його утриманні, за наявності у годувальника на день смерті страхового стажу, необхідного йому для призначення пенсії для інвалідів 3 групи:до досягнення особою 23 років включно — 1 рік;

від 24 років до досягнення особою 26 років включно — 2 роки;

від 27 років до досягнення особою 28 років включно — 3 роки;

від 29 років до досягнення особою 31 року включно — 4 роки;

від 32 років до досягнення особою 33 років включно — 5 років;

від 34 років до досягнення особою 35 років включно — 6 років;

від 36 років до досягнення особою 37 років включно — 7 років;

від 38 років до досягнення особою 39 років включно — 8 років;

від 40 років до досягнення особою 42 років включно — 9 років;

від 43 років до досягнення особою 45 років включно — 10 років;

від 46 років до досягнення особою 48 років включно — 11 років;

від 49 років до досягнення особою 51 року включно — 12 років;

від 52 років до досягнення особою 55 років включно — 13 років;

від 56 років до досягнення особою 59 років включно — 14 років.

За відсутності права на призначення пенсії у разі втрати годувальника необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення для вирішення питання про виплати.

Світлана Панфілова, заступник начальника управління ПФУ у Радянському районі АРК

Стаття опублікована у п`ятниця, 24.02.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


7 − = нуль