Про дію дозволу на виконання будівельних робіт

Лист Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 31.01.2012 р. №40-17/6-546 «Про дію дозволу на виконання будівельних робіт»

«Відповідно до пункту 1 розділу II Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву» дозвіл на виконання будівельних робіт, отриманий до вступу в силу підпунктів (до 13.04.2009), зазначених у першому реченні даного пункту , залишається в силі протягом двох років з дня набрання чинності цим Законом (тобто з 14.10.2008), а щодо об’єктів містобудування, будівництво яких розпочато, – до завершення їх будівництва. Зазначена норма є нормою прямої дії, у зв’язку з чим дозволи на виконання будівельних робіт, отримані до вступу в силу підпункту 17 пункту 10 розділу I цього Закону, дійсні і не вимагають продовження терміну їх дії в межах строків, установлених пунктом 1 розділу II Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву».

Крім того, відповідно до пункту 8 розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», дозволи на виконання будівельних робіт, отримані до набрання чинності цим Законом (до 12.03.2011), діють до завершення будівництва об’єкта.

Таким чином, якщо згідно з отриманим дозволом будівництво об’єкту було розпочато і воно діяло на момент вступу в силу зазначених законодавчих актів, то дозвіл вважається дійсним до завершення будівництва.

Звертаю увагу, що листи Держархбудінспекції України не є нормативно-правовими актами, вони носять виключно інформативний характер і не встановлюють правових норм ».

«Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у середа, 29.02.2012, у категорії Ліцензії, дозволи. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Один коментар на публікацію “Про дію дозволу на виконання будівельних робіт”

  1. Наталія on Серпень 16th, 2018 at 07:49

    Добрий день!Цікавить питання на рахунок дозволу на будівництво.Дали не проконсультувавшись дозвіл на будівництво в 2012 році,будова розпочалася в 2018.двір в якому проводять будівництво загального користування.чи є якийсь термін дійсності такого документу?і чи забудовник має узгоджувати з жильцями проект який він будує в спільному дворі?

Написати відповідь


1 × = шість