Податкова накладна має бути складена державною мовою

Номенклатура у податковій накладній зазначена російською мовою. Чи маємо право на податковий кредит?

У зв’язку зі змінами порядку заповнення податкової накладної, встановленого Наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 р. №1379 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» (далі — Порядок №1379) платник при виписуванні податкової накладної повинен заповнювати її державною мовою. Це передбачено пунктом 2 Порядку №1379. При цьому у разі неможливості перекладу з іноземної мови торгової марки або найменування товару державною мовою і з метою збереження ідентифікації такого товару у податковій накладній у графі 3 «Номенклатура товарів/послуг продавця» допускається зазначати назву торгової марки у вигляді абревіатури номенклатури товару без перекладу його державною мовою.Порушенням порядку заповнення податкової накладної вважатиметься насамперед відсутність у податковій накладній хоча б одного реквізиту, що є обов’язковим реквізитом податкової накладної (перераховані у підпунктах «а» ― «и» пункту 201.1 статті 201 розділу V Податкового кодексу України), а також невідповідність показників, зазначених у податковій накладній, до умов постачання (ціна, вартість, номенклатура, кількість товару тощо). Некоректний переклад слова не є підставою для вилучення податкової накладної зі складу податкового кредиту.

Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у м. Севастополі

Стаття опублікована у четвер, 01.03.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ 7 = одинадцять