Кабмін встановив порядок проведення обов’язкового техконтролю ТЗ

Постанова КМУ від 30.01.2012 р. №137 «Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу»

Кабмін затвердив:— Порядок проведення обов’язкового технічного контролю та обсяги перевірки технічного стану транспортних засобів;

— технічний опис і зразок протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу.

Порядок проведення обов’язкового технічного контролю та обсяги перевірки технічного стану ТЗ визначають процедуру проведення обов’язкового технічного контролю та обсяги перевірки технічного стану транспортних засобів, зареєстрованих ДАІ, за результатами якої встановлюється їх придатність до експлуатації або неможливість експлуатації. При цьому дія Порядку не поширюється на:

— легкові автомобілі усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім таксі та автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку), мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби — незалежно від строку експлуатації;

— легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепи до них — із строком експлуатації до двох років.

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у п`ятниця, 02.03.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− сім = 2