Особливості отримання експлуатаційних дозволів

Постанова КМУ від 15.02.2012 р. №149 «Про внесення змін до Порядку видачі експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів і Порядку видачі дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів»

Кабмін вніс зміни до Порядку видачі експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів (постанова КМУ від 12.05.2007 р. №712) і до Порядку видачі дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (постанова КМУ від 13 квітня 2011 р. №469).Відповідно до цих змін, до заяв для отримання експлуатаційного дозволу для потужностей з виробництва, переробки чи реалізації харчових продуктів та дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, не потрібно додавати виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юросіб та фізосіб-підприємців.

А замість копії сертифіката відповідності чи свідоцтва про відповідність до заяви для отримання експлуатаційного дозволу для потужностей з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів необхідно додавати копію документа, що підтверджує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта.

Крім того, не треба додавати виписку чи витяг з Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців до заяви, що подається для отримання дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у п`ятниця, 02.03.2012, у категорії Ліцензії, дозволи. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 4 = один