Глава держави підписав закон, що дозволяє тимчасово затримувати транспорт за незаконно встановлені світлові і звукові сигнальні пристрої

02.03.2012 р., на офіційному сайті Президента з’явилася інформація про підписання Закону “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв” (прийнятого парламентом на базі законопроекту №9293).

Законом передбачається посилення адміністративної відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв. Зокрема, за проектом таке правопорушення буде “каратися” штрафом від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 42500 до 51000 гривень).

Крім того, Законом передбачена можливість тимчасового затримання транспортного засобу, на якому незаконно встановлені світлові і звукові сигнальні пристрої, працівниками ДАІ і заборони його експлуатації аж до демонтажу цих спеціальних пристроїв.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у субота, 03.03.2012, у категорії Новини законодавства, Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


сім + 7 =