Президент підписав закон, що захищає права туристів

Президент підписав Закон № 4385-VI (прийнятий парламентом на базі законопроекту №7097 09.02.2012 р.), яким Закон “Про туризм” доповнено нормами про умови надання туристичних послуг (на базі законопроекту 7097).

Відповідно до змін туроператор (турагент) зобов’язаний повідомити туристу до моменту укладення договору: про місце надання турпослуг, програму туристичного обслуговування, вид і категорію транспорту, характеристику готелів – місце їх розташування, категорію, порядок оплати готельного обслуговування. Також мають бути надані відомості про харчування, ціні турпослуг і т.д.

Турфірма повинна надати інформацію про мінімальну кількість туристів у групі, а також попереджати туристів про те, що подорож не відбудеться через недобір групи, не пізніше ніж за три дні до початку туристичної подорожі.

Туроператор (турагент) зобов’язаний дотримуватися умов надання комплексу туристичних послуг, про яких був проінформований споживач до укладення договору на туробслуговування. Виняток становлять випадки, коли споживач був поставлений до відома про зміну таких умов до укладення договору або зміни були внесені на підставі угоди, укладеної між сторонами договору.

У новій редакції викладено статтю 20 Закону про умови (в тому числі – істотних, без яких договір не вважається укладеним) договору на туристичне обслуговування.

Закон вступить в силу на наступний день після його опублікування.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у субота, 03.03.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 6 = один